Bilgi & Sipariş Hattı 0850 4503500

Cart

Sublim Zero Baskı Mürekkebi-Perfect Black

IMG_09012

Sublim Zero Baskı Mürekkebi-Perfect Black

384,76 

1kg

Stok kodu: 09TT5812 Kategoriler: Etiketler: , ,

Share this product

Süblimasyon mürekkepleri Geniş Format yazıcılar için   geniş bir yelpazede kullanılmak üzere  dijital baskı için geliştirilmiştir.

 

Kullanım Alanı :  Süblimasyon Mürekkepleri Geniş Format  yazıcılar için yüzlerce değişik  baskı varyasyonlarında kullanılmakla özellikle  polyester kaplı yüzeylerde ve baskılarda kullanılır.

Süblimasyon Mürekkepleri Tüm Endüstriyel Piezo Baskı kafalı baskı makinaları için özel olarak üretilmiştir Örn; Epson, Mimaki, Ricoh, Mutoh, Roland vb… Süblimasyon Mürekkepler farklı tipte yüzeylerde  kullanılabilir fakat genel olarak polyester ve polyester kaplamalı yüzeylerde ve karışımlı materyaller üzerine baskıda kullanılır.  Süblimasyon mürekkepleri  yüksek derecede kalıcılığa sahiptir. Çok hızlı akışkanlık özelliği sayesinde  hızlı baskı yapan plotterlarda sorunsuz çalışır,  mürekkepler kağıt üzerinde çok hızlı kurur, dağılma yapmaz. Bu nedenle çok yüksek çözünürlüklerde canlı ve parlak baskılar elde edilir.

Süblimasyon Mürekkepleri  ile yapılan baskılar çok canlı renklerde oluşur. Canlı renkler ve mükemmel baskı kaliteleri ile alacağınız neticelerde  ışık ve yıkama haslığı çok yüksektir. Kağıttan yüksek oranda transfer olabilme özelliğine sahiptir. Baskı çizilmelere ve mekanik aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. İç mekanda kullanıldığında, bu mürekkeplerle basılmış ürünler onlarca sene hiç bir solma ve yıpranma ile karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu boyalarla basılmış tekstil ürünleri yıpranmadan sıkıntısız bir şekilde yıkanabilir. Dış mekanda kullanılacak ve sürekli güneş altında kalacak ürünlerin ise UV dayanımını arttıracak lak ve kaplamalarla kullanılması önerilir.

Uygulama Alanı :  Süblimasyon Mürekkepler Tekstil uygulamaları başta olmak, spor tekstili, ev tekstili, polyester içerikli tüm tekstil ürünleri ve reklam sektöründe kullanılan polyester kumaşlar üzerine baskı, polyester kaplamalı metal, plastik, ahşap, seramik, bayrak/flama, banner,  vb…

Saklama Koşulları :  Süblimasyon Mürekkepleri Wideformat (Geniş Format) yazıcılar için kuru ve temiz, 10-40° arası kontrol edilebilir ortamda  saklanmalıdır.

WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder