fbpx

Bilgi & Sipariş Hattı 0850 4503500

Cart

Roland-GS 24 Kesim Plotter

Roland-GS 24 Kesim Plotter 1

Roland-GS 24 Kesim Plotter

15.001,56 

Lütfen stok sorunuz

Karşılaştır

Share this product

GS 24

Roland-GS 24 Kesim Plotter 3

 

GENEL BAKIŞ

Camm-1 ürün ailesinin yeni masaüstü kesicisi olan GS-24 gelişmiş bir teknolojiye sahip olup, yükseltilmiş kesme gücü ve hassasiyeti, bir dizi yüksek performans özellikleri ve benzersiz güvenilirlik sunacak şekilde tamamen yeniden tasarlanmıştır. Kalite, kullanım kolaylığı ve çok yönlülük; GS-24’ü inovatif bir cihaz yapan ve kullanıcıların üretkenlik ve verimliliği artırmalarına olanak tanıyan özelliklerden yalnızca bir kaçıdır.

 

UYGULAMA

Hız, hassasiyet ve çok y.nlülüğü birleştiren GS-24 birçok farklı grafik uygulamaları oluşturmak için mükemmel bir cihazdır. Etiketler, ısı transferiyle dekore edilmiş giysi ve aksesuarlar, araç grafikleri, tabela ve çıkartmalar, özel grafikler ve çok daha fazlası. Ayrıca, perforeli kesim kabiliyetinin kullanılmasıyla, bireysel satış için etiket ve çıkartma üretimi kolay bir bir işe dönüşüyor.

 

YENİLENEN TEKNOLOJİ

GS-24, son kullanıcılara ihtiyaç duydukları üretkenlik, çok y.nlülük ve güvenilirliği sunmak için gü.lü ve dayanıklı bir dijital servo motorla donatılmıştır. Tamamen yeniden tasarlanan kesme taşıyıcısı ve bıçak tutucusu sayesinde yeni Roland’ın masaüstü kesicisi önceki modellerden daha yüksek stabilite sağlar. GS-24, @ artırılan 350 gf bastırma kuvveti ve 10x bindirmeli kesim kabiliyetiyle kullanıcıların vinil, boya maskesi, fitilli kumaş, ısı transferleri ve hatta manyetik malzeme ve kartonları kesmelerine olanak tanır.

 

YENİ ARAYÜZ

GS-24 teknolojik anlamda gelişmiş olmakla beraber inanılmaz kullanıcı dostudur. Yeni tasarlanan LCD panel kullanışlı izleme ve denetime izin verirken, kesici apronunda bulunan hassas bıçak oluğu kolay manüel kesim sağlar. Ayrıca her defasında hassas kesim sunmak için beslemeleri düz tutan bir makaralı taban dahildir. Dahası, CAMM-1 GS-24 kullanım sırasında bir hata oluştuğu zaman kırmızı yanan bir LED sinyaline sahiptir.

 

KIRPMA İŞARETİ TANIMA

Dahili bir optik kayıt sistemi olan GS-24, masa üstünde basılan kırpma işaretlerini tanır ve medyayı mükemmel bir şekilde hizalayarak her defasında hassas kesimler oluştur. Bu fonksiyon, doğruca yazılımı kullanarak kolayca ayarlanabilir ve kullanıcıların hassas bir şekilde kesim ve ayıklama yaparak kişiselleştirilmiş harika giysiler, cihazlar veya etiketler üretmelerine imkan tanır. Bu sayede yazıcınız profesyonel baskılar ürettikten sonra dış kenarlarını hassas bir şekilde kesmek için kesicinizden yararlanabilir. Bu, elinde bir yazıcısı olan kullanıcılar için çok kullanışlı bir basma ve kesme zümüdür.

 

CUT STUDIO YAZILIMI İLE İŞE HEMEN BAŞLAYIN

Tüm Roland kesiciler CutStudio yazılımı ile birlikte sunulmaktadır. Bu sayede görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde büyütebilir, küçültebilir, yeniden konumlandırabilir, döndürebilir ve yansımasını oluşturabilirsiniz. Ayrıca basit tasarımlar oluşturabilir, yazıları biçimlendirebilir ve görüntüleri aktarabilirsiniz. Bu yazılım o kadar kullanıcı dostudur ki, profesyonel sonuçlar elde etmek için hiçbir grafik eğitimi gerekmez.

GS 24

Teknik Özellikler GS-24
Motor Dijital kontrollü servo motor
Mekanizma Kesim malzemesi besleme metodu
Kullanılabilir malzeme eni 50 mm den 700 mm ye kadar
En: 584 mm Uzunluk: 25 mm
Kesim ucu Kesim ucu CAMM-1
Maksimum kesim hız 500 mm/sn (tüm yönlerde)
Kesim hız 10 ila 500 mm/sn (tüm yönlerde)
Kesim hassasiyeti 30 ila 350 gf
Mekanik hassasiyet 0.0125 mm/step
Program hassasiyeti 0.025 mm/step
Mesafe hassasiyeti *1 ±%0,2’ten daha az mesafe hatası veya ±0,1 mm’den hangisi büyükse
Tekrarlanabilirlik hassasiyeti *1*2 ±0.1 mm veya daha az
Baskı ve kesim için materyal yüklerken hizalama hassasiyeti *1*3 210 mm’lik veya daha az mesafede ya da 170 mm’lik veya daha az genişlikteki materyalin yükleme yönünde ±1 mm ya da daha az kayma mesafesi. (baskı ve/ya da materyal efektleri dışında)
Arayüz USB 2.0
Replot hafızası 2 MByte
Talimat sistemi CAMM-GL III
Enerji ihtiyacı Özel güç kaynağı
Input: AC 100 ila 240 V ±10 % 50/60 Hz 1.7 A
Output: DC 24 V, 2.8 A
Emilimi Yaklaşık 30 W (güç adaptor dahil)
Gürültü seviyesi (Çalışma sırasında) 70 dB (A) veya daha az
Gürültü seviyesi (Uyku modu) 40 dB (A) veya daha az
Boyutlar 860 (G) x 319 (D) x 235 (Y) mm
Ağırlık 13.5 kg
Ambalaj boyutları 975 (G) x 450 (D) x 390 (Y) mm
Ambalaj ağırlığı 18 kg
Kurulum ortamı Sıcaklık 5 ila 40°C (41 to 104°F), 35 ila 80% bağıl nem (yoğunlașmayan)
Aksesuarlar AC adaptör, USB kablosu, güç kablosu, kesme bıçağı, bıçak tutucu, yazılım RIP Roland VersaWorks, kullanım kılavuzu, ecc.

*1 Roland DG Corp. tarafından belirtilen materyal ve kesim şartlarına göredir (PNS-24 standı da kullanılır, ayrıyeten satılır).

*2 Malzeme genişleme ve daralması hariç. Malzeme uzunluğunun 1600 mm’nin altında olması şartıyla.

*3 Roland DG Corp.’nun ölçü kriterleri:
• Roland CutStudio™ kullanımı
• 720 dpi’lık ya da daha iyi bir çözünürlük ile lazer veya inkjet yazıcı kullanımı.
• Vernikli ya da laminant materyal kullanmadan.
• Yazıcı hassasiyeti efektleri ve malzeme genişlemesi, daralması ve eğilmesinden kaynaklanan baskı deformasyonları hariç.
• Çalışan yazıcı tarafından kullanılan mürekkebe göre (siyah), doğru algılama sensörü mümkün olmayabilir.

WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder