Bilgi & Sipariş Hattı 0850 4503500

Cart

Roland-VersaExpress RF-640 Süblimasyon Makinesi

Roland-VersaExpress RF-640 Süblimasyon Makinesi 1

Roland-VersaExpress RF-640 Süblimasyon Makinesi

125.494,53 

Lütfen stok sorunuz

Karşılaştır

Share this product

VersaExpress RF-640

Roland-VersaExpress RF-640 Süblimasyon Makinesi 3

 

Üstün yetenek

Roland VersaEXPRESS RF-640 dijital baskı başarısı, yüksek üretim hızı, mükemmel baskı kalitesi ve kullanım kolaylığı ve emsalsiz bir güvenilirlik sunmaktadır. RF-640 ‘ ın arkasındaki deha düşük işletme maliyetiyle birlikte yüksek kalitede grafik ve baskı üretirken sahip olduğu yeteneğe yansıtılmıştır. Bunun sonucu olarak artırılmış çıktı, memnun edilmiş müşteriler ve cebinizde daha fazla para kalması sağlanmaktadır.

 

Üretkenlik

En yeni baskı kontrol teknolojimizi içeren RF-640, 48.5m2/saate hızıyla basmakta ve bu hız bir eski modelin yaklaşık iki katı bir hıza tekabül etmekte olup, mükemmel bir üretim için çok uygundur. Yeniden tasarlanmış alış sistemi yüksek hızı ve kapsamlı üretimi desteklemekte ve iki sağlam mil mükemmel medya beslemesine yönelik olarak ağır ruloları yerinde tutmaktadır. Bu ve diğer ileri nitelikteki özellikleri çok yüksek hızda bile üstün performansa ve çok sağlam stabilite sağlamaktadır.

 

Büyük üretimler için Roland Ink Switching sistemi

Roland’ın kendine has mürekkep değiştirme sistemiyle verimlilik iki katına çıkar. Bu eşsiz sistem renk başına iki mürekkep kartuşu bulundurmakta olup, bunlar eşsiz ve sürekli baskı için bir defada yüklenmek üzere 880cc lik mürekkebin doldurulmasını sağlar. Ana mürekkep kartuşu çalışırken, yedek kartuş maksimum verimlilik ve lekesiz ve defosuz sonuçlar için kendiliğinden mürekkep tedarik eder.

 

ECO-SOL MAX2: üstün görüntü kalitesi ve çevre dostu

RF-640; zengin, parlak ve keskin görüntü sağlamak üzere, en son teknoloji ürünü baskı kafasıyla Roland’ın GREENGUARD Altın sertifikalı, düşük-VOC ECO-SOL MAX2i mürekkebini bir araya getirmektedir. Çevre dostu, eko- solvent/ çözücü mürekkep nikel bileşeni barındırmaz ve uzun dönem dışarıda kalma özelliğine sahiptir ve nispeten kokusuzdur. Geniş kapsamlı medya desteği dışarıdaki işaretlerden içerdeki posterlere kadar uzanan geniş kapsamlı bir uygulama alanına sahiptir.

 

Kullanım kolaylığı için akıllı tasarım

Diğer Roland yazıcı hattı gibi, RF-640 ‘ nin kurulumu ve işletilmesi kolaydır. Yeniden tasarlanmış önden doldurmalı mürekkep kartuş birimi yazıcının fonksiyonel olarak kapladığı yeri minimize ederken mürekkep değişimini de kolaylaştırır. Medya yükleme seviyeleyicileri maksimum kolaylık sağlamak üzere hem ön hem arka taraftan yerleştirilebilir. Özel medya parantezleri yerlerine yüklendiklerinden dolayı en ağır medya rulolarını bile destekleyebilmekte ve alış sisteminin her iki tarafındaki ayarlanabilir medya tutucular en ince ruloları desteklemektedir.

 

Mükemmel maliyet performansı

RF-640 düşük maliyet ve kolay bakım şartları için tasarlanmıştır. Hassas mürekkep püskürtme teknolojisi ECO -SOL MAX2 mürekkebine yönelik yeni optimize profillerle bir araya gelerek mürekkep tüketimini eski modelle mukayese edildiğinde ye kadar düşürmektedir.* Otomatik temizleme işlevi bakı kafasını korurken bir yandan da mürekkep kullanımını minimize eder.   *RF-640 hem üretim hem standby modlarında yüksek verimliliğe sahiptir.

 

iPad den makine kontrolü

RF-640 ile, yazıcı fonksiyonlarını uzaktan idare etmenize imkan tanıyan iPad tabletlerine yönelik bir uygulama olan Yazıcı Desteğini tanıtmış oluyoruz. Bu sezgisel yeni uygulamayla, maksimum kolaylık ve verimlilik itibariyle iPad ‘ ınızdan yazıcının durumunu izleyebilir ve işlerinizi idare edebilirsiniz.

VersaExpress RF-640

Teknik Özellikler RF-640
Baskı teknoloji Piezoelektrik
Medya Genişlik 259 den 1,625 mm’ye kadar
Kalınlık Baskı için maksimum 1.0mm (39mil) astar ile
Dış rulo çapı Maksimum 210 mm
Rulo ağırlığı Maksimum 40 kg
İç rulo çapı *1 76.2 mm veya 50.8 mm
Baskı alani *2 Maksimum. 1,615 mm
Mürekkep kartuşları Tip Roland ECO-SOL MAX2, 440-cc kartuşları
Renkler 4 renk (cyan, magenta, yellow ve black)
Baskı çözünürlüğü (dots per inch) Maksimum 1,440 dpi
Mesafe hassasiyeti*3 Kat edilen mesafenin ±0.3% ünden ya da ±0.3 mm ‘ den daha az hata (yüksek bir değer olarak)
Malzeme ısıtıcısı *4 Isıtıcı, ayarlanabilir sıcaklık: 30 ila 45C°
Kurutucu, ayarlanabilir sıcaklık: 30 ila 50C°r
Arayüz Ethernet (10BASE-T/100BASE-TX)
Enerji tasarrufu Otomatik uyku özelliği
Güç AC 100 ila 120 V ±10 %, 8.1 A, 50/60 Hz veya AC 220 ila 240 V ±10 %, 4.1 A, 50/60 Hz
Güç tüketimi Çalışma sırasında Yaklaşık. 1,070 W
Uyku modu Yaklaşık 31 W
Gürültü seviyesi Çalışma sırasında: 62 dB (A) veya daha az
Standby: 49 dB (A) veya daha az
Boyutlar / Ağırlık (stand ile) 2,575 (G) x 795 (D) x 1,270 (Y) mm / 140 kg
Kurulum ortamı Çalışma sırasında Sıcaklık 15 ila 32°C, 35 ila Yüzde 80 bağıl nem (yoğunlașmayan)
Çalışmıyor Sıcaklık 5 ila 40°C, 35 ila Yüzde 20 ila 80 bağıl nem (yoğunlașmayan)
Aksesuarlar Özel stand, güç kablosu, rulo tutucu, yedek bıçak kesici, RIP Roland VersaWorks yazılımı, kullanım klavuzu, vs.

*1 Rulo tutucu bobin çapı 3’olan materyallerin kullanımı için uygundur. Bobinapı 2’ olan materyaller için opsiyonal flanş mevcuttur.

*2 Baskının uzunluğu programın sınırlarına bağladır.

*3 Materyal çeşidi: Roland DG Corp. tarafından belirtilmiş materyaller. Isı derecesi:50%. Rulonun doğru şekilde yüklenmesi gerekir. Kullanılan materyalin genişliğine göre mümkün olan tüm pinch rollerlar kullanılmalıdır. Yan marginler: 25 mm ya da, hem sol hem sağ taraflarda daha fazla. Ön margin: 35 mm ya da daha fazla. Malzemenin genişlemesi ve daralması dışında. Isıtıcı ve kurutucu kullanıldığında bu değerler değişebilir.Kalibrasyon ayarları ve cihaz doğru bir şekilde kurulmuş olması gerekir.

*4 Makine çalışımından sonra ön ısıtma gereklidir. Ortam sıcaklığına göre 5 ile 20 dakika gerekebilir. Çevre sıcaklığına yada malzemenin genişliğine bağlı olarak makine 35° ye kadar ulaşamayabilir.

WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder