Bilgi & Sipariş Hattı 0850 4503500

Cart

Roland-Versa UV LEF 300 Masa Üstü

Roland-Versa UV LEF 300 Masa Üstü 1

Roland-Versa UV LEF 300 Masa Üstü

356.891,50 

Lütfen stok sorunuz

Karşılaştır

Share this product

VersaUV LEF 300

Roland-Versa UV LEF 300 Masa Üstü 3

 

İş akışınızı verimlilik özellikleriyle optimize edin

VersaUV LEF-300’ün 770 mm genişliğinde, 330 mm uzunluğunda geniş bir baskı alanı kapasitesi vardır. Dört baskı kafası ve iki UV-LED lambası sayesinde LEF-300 100 mm yüksekliğe ve 8 kilograma kadar materyaller üzerine doğrudan iki yönlü baskı yapabilir. Daha hızlı baskı, daha yoğun beyaz ve daha kalın parlaklık katmanları için beyaz ve şeffaf renk (parlak) mürekkepler her biri için iki kanaldan aktarılır.

 

Çok çeşitli malzeme ve nesneler üzerinde yüksek baskı kalitesi elde edin

Vakum tablası sayesinde malzemelerin yerlerinden oynamamaları sağlanır ve bu sayede LEF-300’de 100 mm’ye kadar yüksekliğe sahip materyaller üzerinde çalışılabilir. Böylece akrilik, ahşap, mukavva, plastik, kumaş, deri ve çevre dostu deri gibi birçok farklı malzeme üzerine baskı yapabilirsiniz. Astar sayesinde cam ve metal üzerine de baskı yapılabilir. Kalem, cep telefonu kılıfı, müşteriye özel kurumsal ürün, tabela, kişiselleştirilmiş özel ödül, hediye, endüstriyel ürünler, ürün prototipleri ve daha birçok malzeme üzerine de doğrudan baskı yapılabilir. Aslında yapabileceklerinizin sınırı yoktur da diyebiliriz.

 

İleri ECO-UV mürekkeplerle olağanüstü sonuçlar elde edilir

ECO-UV mürekkepleri, 220cc ve daha ekonomik olan 500cc’lik kartuşlar olmak üzere iki farklı ebatta piyasaya sunulmuştur*. Esnek olacak şekilde tasarlanan mürekkep farklı malzemelerin karmaşık kenar ve kıvrımlarına uyum sağlar. LEF-300’ün CYMK beyaz ve şeffaf renk (parlak) ECO-UV mürekkepleriyle elde edilen çıktılar çok kalitelidir. Alt katman olan beyaz mürekkep açık ya da koyu renk malzemeler üzerine baskı yapılmasını sağlar. Açık renk mürekkep parlak ve mat yüzeyler sağlar. Birden fazla katman şeklinde uygulanan açık renk mürekkep simule edilmiş kabartma ve 3 boyutlu dokular yaratmak için uygulanabilir ve yazıcıyla birlikte gelen Roland Doku Sistemi Kütüphanesi’nde de 72 kullanıma hazır doku deseni vardır.

 

İleri ve sezgisel Roland VersaWorks Dual RIP yazılım içerir

VersaWorks’ün ileri düzeyde geliştirilmiş ve kullanım kolaylığı sunan bütün özelliklerine sahip olan Roland VersaWorks Dual RIP yazılımı, katmanlar ya da saydamlar kullanıldığında belgenin yeniden üretimi için PostScript ve PDF dosyalarına doğrudan destek verir. “Special Colour Plate Generation” (Özel Renk Plakası Yaratma) gibi yeni özellikler sayesinde süreç basitleştirilerek baskı çalışmasından beyaz ya da parlak veriler yaratılabilir. “Maintained Cropped Position” (Korunmuş Kesilmiş Pozisyon) kesilmiş görüntülerin doğru bir şekilde yeniden konumlandırılmasını sağlar. Bu fonksiyon, belirli malzemeler üzerinde parlaklık etkisinin kullanılmasını gerektiren ekstra süreçlerde faydalı olur.

 

Yüksek hacimli üretim taleplerini karşılamak için geliştirildi  

Uzun üretim süresinde bile doğru ve yüksek kaliteli baskılar elde etmek için, LEF-300 yazıcının içinde sıcaklık ve nemdeki değişikliklere duyarlılığı asgariye indiren hassaslık parçaları vardır. Üretim yerinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için LEF-300 yazıcıda uyarı ışıkları ve otomatik delme aleti değiştirme gibi dış cihazları destekleyen girdi/çıktı bağlantıları vardır.

 

Tam koruyucu kapak, emniyet ve baskı kalitesi sağlar  

LEF-300 kapağı, hareketli parçaları tamamen kapalı bölme içine alarak kullanıcıları korur. Tozun baskı alanına girmesini önler, UV-LED ışığının da içeride kalmasını sağlar. Yazıcı çalışırken kapağı açmaya gerek duyulmadan değiştirilebilmeleri için mürekkep kartuşları cihazın yanına yerleştirilmiştir. Bütün bunlar, yazıcının herhangi bir yoğun çalışan baskı firmasında veya endüstriyel ya da perakende satış mekanlarında kullanılabilmesini sağlamak içindir.

 

İsteğe Bağlı Hava Filtrasyon Sistemi

VersaUV LEF-300’ün isteğe bağlı bir hava filtrasyon sistemi vardır. Aktive edilmiş bir karbon filtresi, mürekkep depolama yeri ve otomatik açma/kapama işlevi de sisteme dahildir. Bu ünite kolaylıkla LEF-300 altına yerleştirilebilir.

 

İstikrarlı Uzun Süreli Görüntü Kalitesi için Otomatik Mürekkep Dolaşım Sistemi

VersaUV serisi, beyaz mürekkepte pigmentin çökelmesini önleyen Roland DG’nin benzersiz, otomatik mürekkep dolaşım sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem beyaz mürekkep atığını otomatik olarak azaltır, işletim maliyetlerini düşürür, olağanüstü görüntü kalitesi sağlar, en uzun çalışma sürelerinde bile istikrarlı bir beyaz yoğunluğu sağlar.

 

Roland Akıllı Geçiş Kontrolü ile Benzersiz Baskı Kalitesi 

Roland Akıllı Geçiş Kontrolü teknolojisi, geniş bir uygulama ve medya yelpazesinde ve bütün baskı modlarında olağanüstü bir görüntü kalitesi sağlar ve herhangi bir sarma olasılığını da ortadan kaldırır. Patent başvurusu yapılmış bu sistem, ister içeriden ister dışarıdan, ister yakından ister uzaktan bakıldığında grafiklerin mükemmel görünmesini sağlar.

 

Uzaktan Üretim Yönetimi için Roland OnSupport Mesaj Sistemi

LEF-300’ün Roland OnSupport çevrimiçi müşteri destek sistemi kullanıcıların yazıcı faaliyetlerini uzaktan takip etmelerini sağlar. İş tamamlandığında ya da mürekkep azaldığında sistem kullanıcıya bu önemli bilgiyi içeren bir e-posta gönderir. Roland OnSupport sayesinde kullanıcılar, sadece tek bir tıkla yazıcıya özel web sitesine ulaşarak donanım yazılımı hakkında güncellemeleri ve önemli ürün bilgilerini hızlı bir şekilde indirebilirler.

VersaUV LEF 300

Teknik Özellikler VersaUV LEF-300
Baskı teknoloji Piezoelektrik püskürtmeli mürekkep
Medya Genişlik MaK. 800 (G) x 360 (D) x 100 (Y) mm
Ağırlık MaK. 8 kg
Baskı alanı MaK. 770 (G) x 330 (D) mm
Mürekkep kartuşları Tip / Kapasite ECO-UV 220cc
ECO-UV 500cc (Beyaz mürekkep sadece 220cc’lik kartuşlarda mevcuttur)
Renk 6 renk (cyan, magenta, yellow, black, beyaz ve trasparan)
Mürekkep kurutucu ünite UV-LED lamba (2 adet)
Baskı çözünürlügü (dpi) Mak. 1440 dpi
Mesafe hassasiyeti* Kat edilen mesafenin ±0.3% ünden ya da ±0.3 mm ‘ den daha az hata (yüksek bir değer olarak)
Tekrarlanabilirlik hassasiyeti* Kat edilen mesafenin ±0.2% ünden ya da ±0.1 mm ‘ de daha az hata (yüksek bir değer olarak)
Arayüz Ethernet (10BASE-T/100BASE-TX, otomatik anahtarlama)
Güç tasarruf fonksiyonu Otomatik uyku özelliği
Güç AC 100 ila 240 V ± 10%, 2.1 A, 50/60 Hz
Güç tüketimi Çalışma sırasında Yaklaşık 178 W
Uyku modu Yaklaşık 18 W
Gürültü seviyesi Çalışma sırasında 60 dB (A) veya daha az
Bekleme sırasında 49 dB (A) veya daha az
Boyutlar 1560 (G) x 955 (D) x 576 (Y) mm
[Renkeler ile: 1866 x 955 x 576 mm]
Ağırlık 144 kg
Kurulum ortamı Çalışma sırasında Sıcaklık 20 ila 32°C, 35 ila 80% bağıl nem (yoğunlașmayan)
Çalışmıyor Sıcaklık 5 ila 40°C, 35 ila 20% ila 80 bağıl nem (yoğunlașmayan)
Aksesuarlar RIP yazılımı Roland VersaWorks Dual, güç kablosu, yapışkan kağıtlar, kullanım klavuzu, cc.
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder