fbpx

Sublimasyon Mürekkep Sawgrass Sg 1000 Sublijet Uhd Cyan

Sublimasyon Mürekkep Sawgrass Sg 1000 Sublijet Uhd Cyan 1

Sublimasyon Mürekkep Sawgrass Sg 1000 Sublijet Uhd Cyan

2.047,15 

Kaliteden asla ödün vermeden. Bu tutum onu ​​Sawgrass ekibini zamanlamıştır. Dolayısıyla konu süblimasyon mürekkebi “yeterince iyi” ile yetinmeyiz. Kullanıcılarımızın vizyonu ve olağanüstü mürekebebi canlı ve gerçekçi bir şekilde adadık.

SubliJet HD ve SubliJet UHD

Sawgrass SG500 veya SG1000’iniz, tüm sert ve yumuşak polyester için mükemmel olan 4 renkli bir mürekkep seti olan SubliJet UHD ile birlikte gelir. Ayrıca vinil üzerinde harika sonuçlar elde eder. 

Süblimasyon mürekkebi için mükemmel yaratmak zaman, sabır ve uygun olabilir. En iyi besinleri ve öğretim öğrencilerini. Kullanıcılarımıza benzer şekilde ve kaliteyi korumak için kullanılan özelliklerimizi kullanan yazıcıları ayarlayan bir araştırma ve geliştirme firmasına sahip olunan kişilerden yararlanıyoruz.

Mürekkeplerimizi sıfırdan yapıyoruz. En iyi boyamayla başlıyoruz ve konsantreler için bir boyayla ilgili maddelerle ayrı ayrı ayrı ayrı inceliyoruz. Bu merkezler, optimum ulaşım araçları araçları hedeflemek için kullanılır. Kimyagerlerimiz memnun kaldıktan sonra, sağlık muayenesi ABD Kalite Kontrol tarafından kontrol edilir ve tam üretim için ölçeklendirilir.

Mürekkebi sıkıcı. Ürettiğimiz her tek tek testimizi standart testlerimizi ve yalnızca katı QC’lerimizi karşıladıktan sonra alımları gerçekleştiriyoruz.

Sawgrass Mürekkebi vurgu. Sawgrass mürekkebi yalnızca süblimasyon için ve sınırlılarımız için yazılmıştır.

Karşılaştır

Share this product