Mobil Destek Hattı 0532 4110179

Cart

Sublimasyon Mürekkep Sawgrass Sg500 Sublijet Uhd Black

5

Sublimasyon Mürekkep Sawgrass Sg500 Sublijet Uhd Black

1.723,37 

Kaliteden asla ödün vermeden. Bu tutum onu ​​Sawgrass ekibini zamanlamıştır. Dolayısıyla konu süblimasyon mürekkebi “yeterince iyi” ile yetinmeyiz. Kullanıcılarımızın vizyonu ve olağanüstü mürekebebi canlı ve gerçekçi bir şekilde adadık.

SubliJet HD ve SubliJet UHD

Sawgrass SG500 veya SG1000’iniz, tüm sert ve yumuşak polyester için mükemmel olan 4 renkli bir mürekkep seti olan SubliJet UHD ile birlikte gelir. Ayrıca vinil üzerinde harika sonuçlar elde eder. 

Süblimasyon mürekkebi için mükemmel yaratmak zaman, sabır ve uygun olabilir. En iyi besinleri ve öğretim öğrencilerini. Kullanıcılarımıza benzer şekilde ve kaliteyi korumak için kullanılan özelliklerimizi kullanan yazıcıları ayarlayan bir araştırma ve geliştirme firmasına sahip olunan kişilerden yararlanıyoruz.

Mürekkeplerimizi sıfırdan yapıyoruz. En iyi boyamayla başlıyoruz ve konsantreler için bir boyayla ilgili maddelerle ayrı ayrı ayrı ayrı inceliyoruz. Bu merkezler, optimum ulaşım araçları araçları hedeflemek için kullanılır. Kimyagerlerimiz memnun kaldıktan sonra, sağlık muayenesi ABD Kalite Kontrol tarafından kontrol edilir ve tam üretim için ölçeklendirilir.

Mürekkebi sıkıcı. Ürettiğimiz her tek tek testimizi standart testlerimizi ve yalnızca katı QC’lerimizi karşıladıktan sonra alımları gerçekleştiriyoruz.

Sawgrass Mürekkebi vurgu. Sawgrass mürekkebi yalnızca süblimasyon için ve sınırlılarımız için yazılmıştır.

Clear
Stok kodu: 01SG00582 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Share this product

Sawgrass Mürekkebi: Uzmanlar Tarafından Hazırlanan Birinci Sınıf

Kaliteden asla ödün vermeyin. Bu tutum Sawgrass ekibini her zaman yönlendirmiştir. Dolayısıyla konu süblimasyon mürekkebi olduğunda “yeterince iyi” ile yetinmeyiz. Kullanıcılarımızın vizyonu kadar canlı ve olağanüstü mürekkebi geliştirmeye ve üretmeye kendimizi adadık.

SubliJet HD ve SubliJet UHD

Sawgrass SG500 veya SG1000’iniz, tüm sert ve yumuşak polyester yüzeyler için mükemmel olan 4 renkli bir mürekkep seti olan SubliJet UHD ile birlikte gelir. Ayrıca vinil üzerinde harika sonuçlar elde eder. VJ 628, dört adet 8 renkli mürekkep seti seçeneği sunar .

ChromaBlast HD ve ChromaBlast UHD

ChromaBlast, açık renkli pamuklu ve pamuk karışımlı kumaşlar üzerinde parlak, güzel transfer sağlayan mürekkep setimizdir.

Sawgrass Mürekkebi farklıdır. Sawgrass mürekkebi yalnızca süblimasyon için ve yalnızca yazıcılarımız için üretilmiştir.

Marka

Sawgrass

Renk

Siyah