fbpx

Eco-Solvent Mürekkep Nazdar 202-Magenta

Eco-Solvent Mürekkep Nazdar 202-Magenta 1

Eco-Solvent Mürekkep Nazdar 202-Magenta

448,48 

1 Litre

Karşılaştır
Stok kodu: 09TT5400 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Share this product

 

 

 

 

Neden Nazdar Mürekkepler ?

Eco-Solvent Mürekkep Nazdar 202-Magenta 3

            Nazdar, bir asrı aşkın tecrübesi ile dünyanın en büyük mürekkep üreticilerinden biridir. Yüzlerce matbaacı OEM mürekkeplerini Nazdar mürekkepler ile değiştirerek maliyet tasarrufu sağlıyor. Yaklaşık 100 yıldır saygın bir grafik baskı mürekkebi üreticisi olarak faaliyet gösteren Nazdar, neredeyse 100 yıldır solvent mürekkepler, 40 yıldır UV mürekkepler ve 30 yıldır inkjet mürekkeplerin üretimini yapıyor. Bu nedenle pek çok OEM ve distribütör şirketin mürekkeplerinin üretilmesinde güvendiği bir çözüm ortağıdır.

Eco-Solvent Mürekkep Nazdar 202-Magenta 5

Nazdar mürekkepleri orijinal ekipman üreticilerinin (OEM) mürekkeplerinden daha ucuzdur ve tam olarak aynı renk ve baskı performansını sağlar. Piyasaya ürün tedarik eden çok sayıda mürekkep üreticisi olmasına rağmen çok azı Nazdar’ın yetki belgelerine sahiptir.Tüm Nazdar ürünleri piyasaya sürülmeden önce birçok zorlu testlerden geçmektedir.

Tüm mürekkep serilerini kapsayan garantiye sahip olan Nazdar, Kalite Güvence programı ISO onaylıdır. OEM mürekkeplerinin yerini alan Nazdar mürekkepler tak ve çalıştır özelliklidir. OEM kartuşlarını Nazdar mürekkepler ile değiştirmek çok kolaydır. Yeni bir profil yapmaya gerek olmadan Nazdar Mürekkepler aynı renk, kalite ve performans ile OEM mürekkepler yerine kullanılabilir.

Nazdar 202 Serisi

Eco-Solvent Mürekkep Nazdar 202-Magenta 7

Nazdar® 202 Serisi Mürekkepler, Roland Eco Max 2 orijinal mürekkeplerine yüksek kaliteli bir alternatif olarak tasarlanmıştır. “Tak ve Çalıştır” kullanım prensibine uygun şekilde özel olarak formüle edilen 202 Serisi, renk açısından Roland Eco Max 2™ mürekkepleri ile eşleşir ve kimyasal olarak uyumludur. Bu durum kullanıcıların, Roland XF, XR ve VSi yazıcılarındaki biten kartuşlarını 202 serisi ile değiştirerek hem zamandan hem de paradan tasarruf etmesine olanak sağlar. Nazdar 202 Serisi, gelişmiş kuruma özellikleri nedeniyle yüksek hızlı baskı için çok uygundur. Dış mekanda mükemmel performansının yanı sıra UV ışınlarının yıkıcı etkileri ile renk solmalarına karşı kanıtlanmış direnci sayesinde sürekli ve güvenilir baskı performansı sunar.

Özellikler: 

* Roland Eco Max 2(™) mürekkebi ile Nazdar 202 serisi mürekkebin kusursuz renk eşleşmesi, bu mürekkepleri değiştirirken profilleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

* Kimyasal olarak Roland Eco Max 2 mürekkepleri ile uyumludur.

* Temizleme gerekmez.

* Dış mekanda mükemmel performans ve UV ışınlarının yıkıcı etkileri ile renk solmalarına karşı kanıtlanmış direnci bulunmaktadır.

* Orijinal mürekkep setine eşdeğer yüksek etki ve yüksek renk yoğunluğu vardır.

* Kokusuzdur.

* Renk yoğunluğu değerleri tutarlıdır.

* Çoğu dijital inkjet malzemelerine mükemmel tutunma ve esneklik özelliği vardır.

UYGUN YÜZEYLER

* Kendinden Yapışkanlı Vinil

* Basınca Duyarlı Vinil

* Banner Malzemesi

* Mesh

* Blueback Kağıt