fbpx

Mutoh VC 1300 – ValueCut Kesici Plotter

Mutoh VC 1300 - ValueCut Kesici Plotter 1

Mutoh VC 1300 – ValueCut Kesici Plotter

43.147,28 

Mutoh ValueCut . Ekonomik, Yüksek Performanslı, Çok Fonksiyonlu, Kesici ve Çiziciler. Lütfen Stok ve Fiyat Sorunuz.

Karşılaştır

Share this product

Mutoh VC1300 – ValueCut Kesici Plotter

ValueCut Serisi Kesiciler & Başlıca Özellikler : Ekonomik, Yüksek Performanslı, Çok Fonksiyonlu, Kesici ve Çiziciler. Mutoh ValueCut, çizici plotter makineleri, hızlı, güçlü, kaliteli kesiciler de olması gereken tüm özellikler sahiptir. Mutoh’un (drag-knife) kesicileri, folyo kesim işi yapan reklamcıların, tabelacıların vinil kesme taleplerini karşılamak için uygundur.

LCD Ekranlı kontrol paneli; Yeni kullanıcıların bile kolaylıkla kavradığı mükemmel menü sistemi, kullanımı kolay, etkileşimli kontrol panelidir.
Kontrol paneli sayesinde, malzeme ön ayar profili, kesim hızı, kesim & çizim basıncı, kalem, bıçak seçimi, ofset ayarı, kesim kalitesi, hızlanma ayarları çok kolay yapılır. Kesim esnasında kesimi durdurma tuşu, kesim ayarlarını değiştirme, örnek test kesimi, istenilen yerden kesimi başlatma özellikleri menüden ayarlanabilir. Bir adet USB 2.0 ve Seri bağlantı portu Mutoh ValueCut’da standart olarak bulunur. USB 2.0 ve Seri port ile ValueCut cihazlar günümüz bilgisayar larına kolaylıkla bağlanıp çalıştırabilir. 600 gram basınçlı bıçak sistemi sert ve kalın malzemeleri kolaylıkla kesecek şekildedir. Diğer kesici plotterlerin kesemediği malzemeleri Mutoh ValueCut serisi makineler kolaylıkla kesebilir. Kesim işlemi sırasında malzemeyi desteklemek gerekmez. Kesim kafasında iki ayrı takım taşır, biri folyo kesim & Çizim ucu için takım tutucu, diğeri bas&kes optik hizalama için lazer algılayıcıdır. Tam otomatik poza tanıma sistemi kesimler için dört farklı metod uygulanabilir, farklı bir çok noktadan hizalama yapabilirsiniz. Vinyl, tabela, karton, yazı kalıpları, flok, (flock), kumlama, hologram kesimini sorunsuz yapabilir.

Öne Çıkan Özellikler; Tek takım tutuculu kesici kafa ünitesi;
Kontur kesimi için otomatik (laser reader) hizalama yapabilme, 20 ile 50 gram arası basınç ayarlayabilme, 100 ile 1530 mm/sn hız seçebilme, maks. 4.2g (takım yukarı & aşağı) hızlanma, standart (USB 2.0) ve seri RS-232C arabirim, akıllı malzeme ön tanıma rulo besleme sistemi, ful dijital DC Servo motorlar, SuperB kesim kalitesi ve doğruluk, 10 metre malzeme izleme. Mutoh’u Mutoh yapan; 2 yıl gerçek garanti, sonrası 5 yıl yedek parça sağlama garantisi.

Mutoh VC 1300 - ValueCut Kesici Plotter 3

YENİ ! Çift Merdaneli Rulo Destek Sistemi; Malzeme taşıyıcı merdane sistemi ValueCut 600, ValueCut 1300 ve ValueCut 1800’de düzenli ve düzgün malzeme beslenmesini ve mükemmel iz takibini temin eder. Ek özellik olarak sunulan rulo flanşları malzemenin cihaz üzerinde çizilme, yırtılma vb. hasar almadan hareket ettirilmesini ve kullanımını sağlar. Malzeme biriktirme sepeti zeminden malzemeye gelebilecek hasarı engeller. AAS II (Otomatik Hizalama Sistemi) ValueCut bütünleşik laser tabanlı optik algılayıcısı ile, otomatik görev tanıma ve kontür hizalama/kesme işlemlerini kolayca yapar, yeni özelliği ile şekli tamamen kesebilir.