fbpx

Serigrafi Kalıp Yapıştırıcısı – Kiwobond 1100 Power Grip

Serigrafi Kalıp Yapıştırıcısı - Kiwobond 1100 Power Grip 1

Serigrafi Kalıp Yapıştırıcısı – Kiwobond 1100 Power Grip

 32,00

AÇIKLAMA

Hızlı kuruyan iki bileşenli bir şablon tutkalı olan Kiwobond 1100 PowerGrip, ağın herhangi bir çerçeve malzemesine (alüminyum, çelik, ahşap vb.) kimyasallara dayanıklı bir tutuşunu sağlar.Yapıştırıcı sert bir fırça ile uygulanır ve kürlendikten sonra , neredeyse tamamen solvente dayanıklıdır. Kısa kuruma süresi, ağın çerçeveye yapıştırıldıktan sonra minimum süre gericide kalmasını sağlar. Ayrıca yüksek modüllü ve çelik hasırları gerdiriciden çıkarıldıktan sonra gerilim derecesini kaybetmeden yapıştırmak mümkündür. Sertleştikten sonra tutkal tabakası kırılgan hale gelmez, bu nedenle yanlışlıkla şablon ağının yüzeyine çarparsa zarar görmez.

Kiwobond 1100 PowerGrip iki bileşenli şablon yapıştırıcı uygulaması

Kullanmadan önce çerçevenin yüzeyindeki tüm eski yapıştırıcı kalıntılarını PREGAN DL temizleyici ile dikkatlice temizleyin. Eski yapışkan tabaka hasarsız düz bir yüzeye sahipse çıkarılmasına gerek yoktur. Kumlanmış alüminyum çerçeveler kullanırken toz olmadığından emin olun. Çerçevenin yüzeyi yağdan ve yapışma kalitesini etkileyebilecek herhangi bir maddeden arındırılmış olmalıdır. En iyi yapışmayı elde etmek için, bazı durumlarda çerçeve yüzeyinin KIWODUR 1100 PowerGrip ile önceden astarlanması tavsiye edilir.

Çalışmaya başlamadan önce KIWOBOND 1100 PowerGrip ile KIWODUR 1100 PowerGrip sertleştiriciyi ağırlıkça 4:1 (%20) oranında karıştırın. Malzemeleri iyice karıştırın ve karışımı yaklaşık 60 dakika içinde kullanın. Sert bir fırça kullanılarak çerçeve ile temas ettiği yerlerde ağa manuel olarak bir tutkal ve sertleştirici karışımı uygulanır. İnce bir yapışkan tabaka halinde uygulandığında KIWOBOND 1100 PowerGrip son derece hızlı kurur. Çok ince ağ kullanılması durumunda (100 ip / cm’den fazla), karışıma daha ince KIWOSOLV L 63 ekleyebilirsiniz.Yapıştırıcının

kuruma süresi esas olarak yapıştırılacak ağ sayısına, kalınlığına bağlıdır. yapışkan tabakanın yanı sıra odadaki sıcaklık ve havalandırma.

20 °C sıcaklıktaki yaklaşık değerler:
Gergide geçen süre
100.40yaklaşık 7 dakika
51.7010 dakika kadar
21.140yaklaşık 15 dakika

Suya ve birçok solvente karşı nispi direnç yaklaşık 1 saat sonra elde edilirken, nihai kürleşme ancak 24 saat sonra gerçekleşir.

KIWOBOND 1100 PowerGrip solventlere karşı çok iyi bir dirence sahip olmasına rağmen, özellikle otomatik yıkayıcı kullanılması durumunda, yapıştırıcının ek olarak koruyucu bir cila ile kaplanması tavsiye edilir. Bu durumda ESTELAN Y 224-03 verniği kullanılması tavsiye edilir. Uygulanan yapışkan tabakanın kalınlığına ve kuruma şartlarına göre 2-3 saat sonra koruyucu vernik tabakası uygulanabilir.

Kiwobond 1100 PowerGrip iki bileşenli şablon yapıştırıcının renk tonları

Baskı plakalarını bazı parametrelerle ayırt edebilmek için gerekirse KIWOBOND 1100 PowerGrip yapıştırıcı farklı renklerle renklendirilebilir. Standart olarak verilen sertleştirici, yapıştırıcıya kırmızı bir renk verir. Yeşil tutkal, yeşil sertleştirici KIWODUR 1103 PowerGrip kullanılarak elde edilebilir. Daha fazla renk seçeneği için mavi, yeşil veya sarı renklerde KIWODUR 1101 PowerGrip renksiz sertleştirici ve KIWOCOLOR renkli pigment pastalar kullanabilirsiniz.

8 adet stokta

Karşılaştır

Share this product

KIWOBOND 1100 POWERGRIP

KIWOBOND 1100 POWERGRIP, KIWO’nun ahşap, alüminyum ve metal çerçevelere ağ yapıştırmak için en yeni iki araçli çerçevedir. Tüm KIWOBOND çerçeveleri arasında en iyi yapışma sağlamasını ve solvent dirençlerini sağlar. 5-10 dakika gibi kısa bir zamanda yapışkan olmayan bir kurur. Vurucu güç, bu bağlantısını otomatik yıkama/geriden kullananlar ve diğer kullanıcılarını hızlandıranlardan daha yavaş buharlaşan solvent kullanan herkes için mükemmel bir seçebilecektir.

Marka

KIWOBOND