fbpx

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 1

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü

167.745,00 

Lütfen stok sorunuz

Karşılaştır

Share this product

LEF-12i

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 3

 

Hesaplı, kompakt ve kullanimi kolay

VersaUV LEF-12i; hızla büyüyen kişiselleştirilmiş baskı , ısmarlama ürün ve hizmet pazarına girmek isteyen işletmeler için hesaplı bir çözümdür. Tüm stüdyo, ofis, atölye veya perakende satış ortamına sığacak kadar küçük olan LEF-12i, çok sayıda ürün ve yüzeye doğrudan baskı yapan kompakt bir cihazdır.    Sezgisel denetimi ile kullanıcı dostu VersaWorks Dual RIP yazılımı sayesinde kullanıcılar cihazı kurduktan sonra saatler içinde rahatlıkla üretime başlayabilirler.

 

Neredeyse her şeyi kişiselleştirebilirsiniz

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 5

Günlük eşyaları kişiselleştirerek onları premium fiyat ve yüksek kar getiren benzersiz ürünlere dönüştürebilirsiniz. Akıllı telefon kılıfları, hediyelik, giysi, kırtasiye, golf topu, promosyon ürünü, endüstriyel ürünler ve elektronik cihazlar gibi çok sayıda farklı ürüne yazı, fotoğraf, logo ve farklı tasarımları doğrudan basabilirsiniz.  305 x 280 mm’lik baskı alanına sahip LEF-12i, kullandığı düşük ısılı UV-LED lamba ve gelişmiş ECO-UV mürekkeple 100 mm kalınlığa ve 5 kg ağırlığa varan yüzeylere baskı yapabilir.

Bunlar:

• PVC ve plastik

• Metal*

• Cam*

• Ahşap

• Kanvas

• Panel

• Deri

• Kumaş ve daha fazlası.

 

ECO-UV mürekkep ile çarpıcı baskilar yapın

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 7

 

ECO-UV mürekkebin CMYK, Beyaz ve Şeffaf seçenekleri mevcuttur. Şeffaf mürekkep; spot parlak veya mat görünümün yanı sıra kabartmalı zarif efektler de sunar. Beyaz mürekkep; muhteşem dokunuşlar katar ve koyu veya şeffaf yüzeylerde parlak renk kalitesi sağlar. Mürekkep anında kuruyarak keskin detaylara ve zengin renk yoğunluğuna sahip geniş bir renk gamı sunar. Gaz alımına ihtiyaç duymaz, kıvrımlara ve düzensiz yüzeylere kolayca uyum sağlar. ECO-UV mürekkebi hem kapalı hem de açık** alanda olağanüstü dayanıklıdır. Mürekkep “elleri kirletmeyen” 220 cc’lik kartuşlarda sunulur ve kürlemeden sonra güvenlidir.

VersaWorks

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 9

Güçlü ve kullanıcı dostu RIP yazılımımız Roland VersaWorks Dual bu cihaza dahildir.   Çıktılarınızın verimliliğini, hızını ve kalitesini en üst seviyeye çıkaracak özellikler ile dolu VersaWorks Dual, daha hızlı önizleme zamanlarını ve PDF, EPS ve PS dosyalarının geliştirilmiş işlemesini ortaya koymak için PDF ve PostScript® motorlarını kullanır.   Tasarım yazılımı için olan ihtiyacı en aza indirgemek, zamandan tasarruf etmek ve üretim sürecini kolaylaştırmak için RIP’den doğruca saydamlıklar, gölgeler, özel renk katmanları ve diğer özel efektlere sahip karmaşık dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde işleyin ve ön izlemelerini gerçekleştirin.   Grafikleri basarken ve efektleri uygularken size daha fazla kontrol sağlaması için RIP içinde çevirin, aralıkları düzenleyin ve kırpılmış pozisyonu koruyun.

Ayrıca standart olarak aşağıda yer alan özellikleri içermektedir:

• Çizimi düzenlemeye gerek kalmaksızın RIP içinde Beyaz ve Glos verileri üretme kabiliyeti

• İşinizi rekabetçi ve karlı biçimde bitirmenize yardımcı tahmini mürekkep ve iş süresi hesaplayıcısı

• Hassas ve hızlı renk türetmesi için dahili PANTONE® ve Roland Renk Sistemi Kütüphaneleri

• Komplike iş kurulumları ya da özel iş akışı fonksiyonlarını hatırlama için sayısız dizi ayarı yaratma ve saklama kabiliyeti

• Değişken Veri Baskısı

• Kullanıma hazır 72 doku kalıbı ile Roland Doku Sistem Kütüphanesi

• Medya kullanımını en aza indirgemek için akıllı gruplama.

• 4 cihaza kadar aynı anda

• Mürekkep kurumasını optimize etmek için alter UV lamba yoğunluğu.

Roland Doku Sistemi Kütüphanesi:

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 11

 

Baskıları ve hareketli parçaları koruyan kapak

Roland-Versa UV LEF-12i Masa Üstü 13

 

VersaUV LEF-12i bütün kopya merkezleri, endüstri veya perakende ortamlarında güvenle kullanılabilir. UV-LED ışığını muhafaza ederken, kullanıcıları hareketli parçalara karşı korumak ve baskı bölgesine toz girmesini önlemek için koruyucu kapağa sahiptir.

 

Opsiyonel hava filtreleme sistemi  

ECO-UV baskı sırasında düzgün havalandırma gerekir. Roland DG cihazları ile kullanım için tasarlanan opsiyonel BOFA Hava Filtreleme Ünitesi kokuyu yok eder; şablonlar, aletler ve malzemeler için stant veya depolama görevi görür.

 

Mürekkep verimliliği ve tutarlılığı

LEF-12i, uzun baskı işlemlerinde bile tutarlı olarak mükemmel renk kalitesi sunan Roland Otomatik Mürekkep Sirkülasyon Sistemini kullanmaktadır. Kontrollü mürekkep sirkülasyonu, mürekkep pigmentlerinin mürekkep hatlarına çökmesini önleyerek pürüzsüz bir tutarlılık ve yoğunluk sağlar ve her zaman olağanüstü baskılar sunar.

Standart kalite ve güvenilirlik

LEF-12i’nin fiyatına endüstri lideri iki yıllık RolandCare garantisi dahildir. Ayrıca, Roland OnSupport, mürekkebiniz azaldığı veya baskı tamamlandığı zaman sizi e-posta veya akıllı telefon mesajıyla bilgilendirerek rahatça uzaktan baskı yapmanızı sağlar.   Böylece, cihazınızın sektördeki en gelişmiş teknoloji ve kapsamlı garanti paketiyle desteklendiğini bilmenin güvenini duyabilirsiniz.

Her defasında mükemmel hizalama

Dahili lazer hizalama sistemi sayesinde LEF’i hızla kurarak farklı malzemelere baskı yapabilirsiniz. Sistem, farklı yüzeylere görüntüleri tutarlı bir şekilde basmanın en kolay ve en etkili yöntemidir. LEF’in lazer hizalaması, hem düz yüzeyleri sabitlemek için çift noktalı bir referans hem de kıvrımlı ya da sıra dışı şekilli ürünlere baskıda merkezi referans noktası kullanırken inanılmaz derecede gelişmiş ve kullanışlı bir özelliktir.

 

Enerji tasarruflu ve ozonsuz

LEF-12i standart elektrik çıkışına uygundur. Diğer flatbed baskı makinelerine gereken gücün çok daha azını tüketerek yıllık elektrik maliyetinden önemli derecede tasarruf sağlar. LEF-12i’nin kürleme için kullandığı uzun ömürlü UV-LED lamba, geleneksel ısınma süresi olmadan tam anlamıyla isteğe göre üretim sunar. Tamamen ozonsuz bir ışık kaynağı sunan ve UV spektrumunda Yakın UV olarak bilinen bir ışık yayan LEF-12i, geleneksel UV lambalarına güvenli bir alternatiftir.   LEF-12i’yi daha da enerji verimli kılan özelliği, uzun süre kullanılmadığında otomatik olarak düşük-güç moduna geçmesidir.

 

* Bazı uygulamalar için astar gerekebilir.
** Şeffaf mürekkep tabakası uygulandığında.

LEF-12i

Teknik ÖzelliklerVersaUV LEF-12i
Baskı teknolojiPiezoelektrik püskürtmeli mürekkep
MedyaGenişlikMak. 335 (G) x 310 (D) x 100 (Y) mm
AğırlıkMak. 5 Kg
Baskı alanıMak. 305 (G) x 280 (D) mm
Mürekkep kartuşlarıTip / KapasiteECO-UV (EUV, EUV4) 220 cc
Renk6 renk (cyan, magenta, yellow, black, white ve trasparan)
Mürekkep kurutucu üniteLED UV lamba
Baskı çözünürlügü (dpi)Mak. 1440
Mesafe hassasiyeti*Kat edilen mesafenin ±0,3% ünden ya da ±0,3 mm ‘ den daha az hata (yüksek bir değer olarak)
ArayüzEthernet (10BASE-T/100BASE-TX)
GüçOtomatik uyku özelliği / CA 100 ila 240 V ±10 %, 1.8 A, 50 / 60 Hz
Power requirementsAC 100 to 240 V ± 10%, 1.8 A, 50/60 Hz
Güç tüketimiÇalışma sırasındaYaklaşık 156 W
Uyku moduYaklaşık 16,7 W
Gürültü seviyesiÇalışma sırasında60 dB (A) veya daha az
Bekleme sırasında49 dB (A) veya daha az
Boyutlar998 (G) x 867 (D) x 546 (Y) mm
Ağırlık85 kg
Kurulum ortamıÇalışma sırasında**Sıcaklık 20 ila 32°C, 35 ila 80% bağıl nem (yoğunlașmayan)
ÇalışmıyorSıcaklık 5 ila 40°C, 35 ila 20% ila 80 bağıl nem (yoğunlașmayan)
AksesuarlarGüç kablosu, yapışkan kağıtlar, RIP yazılımı (Roland VersaWorks), kullanım klavuzu, vs.

* 50%, Sıcaklık: 25°C, Nem: 50%
** Kurulum ortamı