fbpx

Roland-Versa UV LEJ 640 -Baskı Alanı Set

Roland-Versa UV LEJ 640 -Baskı Alanı Set 1

Roland-Versa UV LEJ 640 -Baskı Alanı Set

547.967,00 

162 cm

Lütfen stok sorunuz

Karşılaştır

Share this product

VersaUV LEJ 640

Roland-Versa UV LEJ 640 -Baskı Alanı Set 3

 

Çok yönlü hibrid baskı makinesi

VersaUV LEJ-640 hem düz materyallere, hem de 162,5 cm genişliğe varan rulolara baskı yapan bir UV baskı makinesidir. Maksimum medya kalınlığı 1,3 cm’dir. Entegre LED lambalar, mürekkebi hemen kurutur. Isı yayılmadığı için ısıya duyarlı materyallere baskı yapılabilir. LEJ-640 genellikle kolayca demonte edilebilen bir tezgahla birlikte sunulur.

 

Özel efektler oluşturma

VersaUV tasarımlarınızı CMYK ve beyaz renkli olarak basar ve birkaç kat şeffaf mürekkeple apreler. Bu işlemle zengin özel efektler üretilebilir. Braille yazıları basmak da mümkündür.   Beyaz mürekkebi ambalajlama prototipleri için şeffaf ve shrink filmde kullanabilirsiniz. Mesela şeffaf mürekkeple lüks posterler ve baskılar üzerine olağanüstü efektler oluşturulabilir. Ayrıca baskılar anında kuruduğu için doğruca işleme tabi tutabilirsiniz.

 

Üç mürekkep konfigürasyonu

Roland, işletmenize en uygun mürekkep konfigürasyonlarını seçmenize olanak tanır. En kapsamlı uygulama yelpazesi için standart CMYK+Beyaz+Şeffaf mürekkep konfigürasyonu kullanılabilir.   CMYK+Beyaz+Beyaz konfigürasyonu şeffaf filmlere opak beyaz baskı yapmak için idealdir. CMYK+Parlak+Parlak konfigürasyonu kubbeli veya kabartmalı efektler için idealdir. Bu sonuncu mürekkep kombinasyonunda şeffaf mürekkebi standart konfigürasyona göre daha hızlı uygulayabilirsiniz.    ECO-UV mürekkep ECO-UV mürekkep çok farklı renklerde yüksek yoğunluklu baskı sağlar. Mürekkep anında kurur ve esnekliği sayesinde materyal eğildiği veya büküldüğü zaman kırılmaz. ECO-UV, CMYK+Beyaz+Parlak konfigürasyonuyla 220 ml kartuşlar halinde sunulmaktadır. Roland bu mürekkeplerle birlikte ekstraktör kullanılmasını önerir.

 

Kolay bakım

VersaUV’nin bakımı olağanüstü kolaydır. Otomatik beyaz mürekkep sirkülasyon sistemi, pigmentlerin azalmasını önler ve sürekli baskı sağlar. Ayrıca otomatik temizleme mevcuttur.

 

Versa UV ailesi

LEJ-640,  VersaUV ailesinin bir üyesidir. LED-UV teknolojisi temelinde çalışır ve entegre LED lambalarıyla UV mürekkebi kurutur.  VersaUV LEJ-640 kalın levhalara (en fazla 1,3 cm kalınlığında) ve rulolara baskı yapmak için mükemmel bir cihazdır. Aynı zamanda baskılarınızı kesen bir cihaz mı istiyorsunuz? VersaUV LEC Serisini deneyin.

 

Roland VersaWorks

Bu cihazlar, Roland inkjet teknolojisi için özel olarak tasarlanan güçlü ve kullanıcı dostu bir RIP yazılımı olan VersaWorks ile birlikte sunulmaktadır. Bu yazılım cihazınızdan optimum şekilde yararlanmanıza olanak tanır. VersaWorks güncellemeleri de ücretsiz olarak indirilebilir.

VersaUV LEJ 640

Teknik ÖzelliklerLEJ-640
Baskı teknolojiPiezoelektrik
MalzemeGenişlikRulo: 210 den 162,5 mm’ ye kadar
Rijit destek: 250 den 1625 mm’ye kadar
KalınlıkRulo: maksimum 1,0 mm (astar ile)
Rijit destek: maksimum 13 mm
Dış rulo çapıMaksimum 210 mm
AğırlığıRulo: maksimum 40 kg
Rijit destek: maksimum 12 kg
İç rulo çapı *176.2 mm veya 50.8 mm
Baskı alanı *2Maksimum 1615 mm
Mürekkep kartuşlarıTipRoland ECO-UV / ECO-UV S
Kapasite220 cc
RenklerECO-UV: 6 renkler (cyan, magenta, yellow, black, white e trasparan)
ECO-UV S: 5 renkler(cyan, magenta, yellow, black e white)
Konfigürasyonlar *3CMYK+Trasparan+White, CMYK+White+White veya CMYK+Trasparan+Trasparan
Mürekkep kurutucu üniteÇift LED UV lamba
Baskı çözünürlüğü (dots per inch)Maksimum 1,440 dpi
Mesafe hassasiyeti*4Kat edilen mesafenin ±0.3% ünden ya da ±0.3 mm‘ den daha az hata
ArayüzEthernet (10BASE-T/100BASE-TX)
Güç tüketimiÇalışma sırasındaMaksimum 500 W
Uyku modu15.2 W
Boyutlar3184 (G) × 3658 (D) × 1281 (Y) mm
(Masa ile birlikte ve stand ile)
3184 (G) × 836 (D) × 1281 (Y) mm
Ağırlık (stand ile)316 kg (Masa ile birlikte)
240 kg (Masasız)
Kurulum ortamıÇalışma sırasındaSıcaklık 20 ila 32°C, 35 ila 80% bağıl nem (yoğunlașmayan)
ÇalışmıyorSıcaklık 5 ila 40°C, 35 ila 20% ila 80 bağıl nem (yoğunlașmayan)
AksesuarlarAyak, masalar (RU-640 ve MB-640), güç kablosu, materyal klampları, yedek bıçak, RIP yazılımı (Roland VersaWorks), kullanım klavuzu, vs.

*1 Materyal desteği sadece karton bobine sahip olan materyaller için geçerlidir. ( iç çapı 3 inç). 2 inçlik opsiyonal destek mevcuttur.

*2 Baskının ya da kesimin uzunluğu yazılımın sınırlarına bağlıdır.

*3 Mürekkep konfigurasyonu ürünün satın alımı sırasında seçilebilir.

*4 Roland materyali doğru şekilde yüklenerek ısı 25°C , nem: 50 %. Kullanılan materyalin genişliğine göre mümkün olan tüm pinch rollerlar kullanılmalıdır.