fbpx

Roland-Versa UV LEF 200 Masa Üstü

Roland-Versa UV LEF 200 Masa Üstü 1

Roland-Versa UV LEF 200 Masa Üstü

252.411,20 

Lütfen stok sorunuz

Karşılaştır
Kategoriler: Etiketler: , , ,

Share this product

VersaUV LEF 200

lef 200 tanitim

 

Basın, kişiselleştirin ve kazanın

Tüm stüdyo, atölye veya perakende satış ortamlarına uyan VersaUV LEF-200, neredeyse her türlü ürüne, inanılmaz ayrıntılı ve çarpıcı renklerde doğrudan baskı yapmanızı sağlayan çok yönlü bir çözümdür. Akıllı telefon kılıfları, hediyelik, giysi, kırtasiye, golf topu, promosyon ürünü, endüstriyel ürünler ve elektrikli cihazlar gibi çok sayıda farklı nesneye yazı, fotoğraf, logo ve farklı tasarımları doğrudan basabilirsiniz. Dahili Astar mürekkep seçeneği sayesinde, cam ve diğer benzersiz malzemeleri* kişiselleştirmek her zamankinden daha kolaydır. Şeffaf mürekkep seçenekleri; spot parlak veya mat görünümün yanı sıra kabartmalı zarif efektler de sunar. Muhteşem dokunuşlar katmak ya da koyu veya şeffaf yüzeylerde parlak renk kalitesi sağlamak için beyaz mürekkep seçeneği de mevcuttur. Tüm bu özellikler, sizin ve işletmeniz için daha kârlı fırsatlar demektir.

lef 200 örnek

Astar mürekkep ile kârlı baskı

LEF-200’ün dahili Astar mürekkebi sayesinde cam ve çok daha fazlasına hızlı ve kolay bir şekilde görsel baskılar yapabilirsiniz. Kullanıcılar, renkli grafiği basmadan önce VersaWorks Dual RIP yazılımında Astar mürekkebini doğruca bir dosyadan basarak, bir nesneyi kişiselleştirme için kolay ve doğru bir şekilde hazırlayabilirler. Böylece zorlu malzemelere daha temiz ve etkili bir şekilde grafik eklenebilir.

lef 200 primer uygulama

Neredeyse herşeyi kişiselleştirebilirsiniz

lef 20 uygulama görselleri

508 x 330 mm baskı alanının yanı sıra gelişmiş ECO-UV mürekkepleri ve düşük ısılı UV-LED lamba sayesinde LEF-200, 100 mm kalınlığa ve 5 kg ağırlığa varan birçok malzemeye baskı yapabilir. Bunlar:

• PVC plastik

• Cam**

• Ahşap

• Kanvas

• Panel

• Deri

• Kumaş ve daha fazlası…

Dahili VersaWorks Dual RIP ile üretiminizi optimize edin

Roland VersaWorks Dual RIP yazılımı LEF-200 paketine dahildir. Bu güçlü RIP, tasarım yazılımı ihtiyacını en aza indirerek Beyaz, Şeffaf ve Astar gibi özel renk katmanlarının doğrudan RIP yazılımıyla üretilmesine imkan tanır.   Asetat, katman ve diğer özel efektlere sahip karmaşık dosyaları hızlı ve kolayca izleyin ve işleyin. Grafik basarken ve efekt uygularken kontrolü artırmak için RIP’de döndürün, boşlukları ayarlayın ve sabitleyin.

lef 200 versaworks

Ayrıca aşağıda yer alan kullanışlı özellikler standarttır:

• Gruplama

• Döşeme

• Atla ve tekrarla

• Değişken veri baskısı

• Tahmini mürekkep hesaplayıcı

• Pantone® ve Roland Renk Sistemi Kütüphanesi

• Kullanıma hazır 72 farklı dokuda desene sahip Roland Doku Sistemi Kütüphanesi.

 

Baskıları ve hareketli parçaları koruyan kapak

VersaUV LEF-200 bütün kopya merkezleri, endüstri veya perakende ortamlarında güvenle kullanılabilir. UV-LED ışığını muhafaza ederken, kullanıcıları hareketli parçalara karşı korumak ve baskı bölgesine toz girmesini önlemek için koruyucu kapağa sahiptir.

lef 200

LEF-200 gelişmiş özellikler

LEF-200, olağanüstü sonuçlar sağlamak üzre birçok gelişmiş özelliğe sahiptir:

• Sezgisel uzaktan baskı modu normal, kubbeli ve kıvrımlı nesnelerde olağanüstü tutarlılık sağlar

• En çok kullandığınız uygulamalarınıza özel medya ayarlarını anında hatırlayan 40 ön ayar

• Tablet kılıfı gibi manyetik ürünlere baskı için manyetik olmayan malzemeyle üretilmiş yükseklik algılama çubuğu

 

ECO-UV mürekkep ile çarpıcı baskılar yapın

CMYK, Beyaz ve Şeffaf ECO-UV mürekkep anında kuruyarak ince detaylara ve zengin renk yoğunluğuna sahip geniş renk gamı sağlar. Gaz alımına ihtiyaç duymayan ECO-UV, kıvrımlara ve düzensiz yüzeylere kolayca uyum sağlar.   ECO-UV mürekkep hem kapalı hem de açık^ alanda olağanüstü dayanıklıdır. ECO-UV, “elleri kirletmeyen” 220 cc kartuşlarda sunulur ve kürlemeden sonra güvenlidir.

 

Mürekkep verimliliği ve tutarlılığı

LEF-200, uzun baskı işlemlerinde bile tutarlı olarak mükemmel renk kalitesi sunan Roland Otomatik Mürekkep Sirkülasyon Sistemini kullanmaktadır. Kontrollü mürekkep sirkülasyonu, mürekkep pigmentlerinin mürekkep hatlarına çökmesini önleyerek pürüzsüz bir tutarlılık ve yoğunluk sağlar ve her zaman olağanüstü baskılar sunar.

 

Standart kalite ve güvenilirlik

1 yıllık sektör lideri Roland DG Care garantisi LEF-200 cihazınızın fiyatına dahildir. Ayrıca Roland OnSupport, mürekkebiniz azaldığı veya baskı tamamlandığı zaman sizi e-posta veya akıllı telefon mesajıyla bilgilendirerek rahatça uzaktan baskı yapmanızı sağlar.   Böylece cihazınızın sektördeki en gelişmiş teknoloji ve kapsamlı garanti paketiyle desteklendiğini bilmenin güvenini duyabilirsiniz.

Lazer hizalama sistemi

Dahili lazer hizalama sistemi sayesinde LEF’i hızla kurarak farklı malzemelere baskı yapabilirsiniz. Sistem, farklı yüzeylere görüntüleri tutarlı bir şekilde basmanın en kolay ve en etkili yöntemidir. LEF’in lazer hizalaması, hem düz yüzeyleri sabitlemek için çift noktalı bir referans, hem de kıvrımlı ya da sıra dışı şekilli ürünlere baskıda merkezi referans noktası kullanırken inanılmaz derecede gelişmiş ve kullanışlı bir özelliktir.

 

Enerji tasarruflu ve ozonsuz

VersaUV LEF cihazları standart elektrik çıkışına uygundur. Diğer flatbed baskı makinelerine gereken gücün çok daha azını tüketen LEF-200, yıllık elektrik maliyetinden önemli derecede tasarruf sağlar. LEF-200 kolayca açılıp kapatılabilen uzun ömürlü bir UV-LED kürleme lambasına sahiptir ve isteğe bağlı üretimde ısınma süresine ihtiyaç duymaz. Tamamen ozonsuz bir ışık kaynağı sunan ve UV spektrumunda Yakın UV olarak bilinen bir ışık yayan LEF-200 geleneksel UV lambalarına güvenli bir alternatiftir.   Ayrıca uzun süre kullanılmadığında otomatik olarak düşük güç moduna geçer.

 

Opsiyonel hava filtreleme sistemi

ECO-UV baskı sırasında düzgün havalandırma gerekir. Roland DG cihazları ile kullanım için geliştirilen opsiyonel BOFA Hava Filtreleme Ünitesi kokuyu yok eder; şablonlar, aletler ve malzemeler için stand veya depolama görevi görür.

* Baskı kalitesi ya da mürekkep yapışması kullanılan alt tabakaya göre değişiklik gösterebilir ve optimum baskı sonucunu sağlamak için alt tabakanın uyumluluğunu test etmeniz kuvvetle önerilir.

** Bazı uygulamalar için astar gerekebilir.

^ Şeffaf mürekkep tabakası uygulandığında.

VersaUV LEF 200

Teknik ÖzelliklerVersaUV LEF-200
Baskı teknolojiPiezoelektrik püskürtmeli mürekkep
MedyaGenişlikMaksimum 538 (G) x 360 (D) x 100 (Y) mm
AğırlıkMaK. 8 kg
Baskı alanıMax508 (G) x 330 (D) mm
Mürekkep kartuşlarıTip / KapasiteECO-UV (EUV, EUV4) 220 cc
Renk5 renk (cyan, magenta, yellow, black, white ×2)
5 renk (cyan, magenta, yellow, black, white) and primer
6 renk (cyan, magenta, yellow, black, white and gloss)
Mürekkep kurutucu üniteLED UV lamba
Baskı çözünürlüğü (dots per inch)Mak. 1440
Mesafe hassasiyeti*Kat edilen mesafenin ±0,3% ünden ya da ±0,3 mm ‘ den daha az hata (yüksek bir değer olarak)
ArayüzEthernet (10BASE-T/100BASE-TX)
GüçOtomatik uyku özelliği / CA 100 ila 240 V ±10 %, 1.8 A, 50 / 60 Hz
Power requirementsAC 100 to 240 V ± 10%, 1.8 A, 50/60 Hz
Güç tüketimiÇalışma sırasındaYaklaşık 149 W
Uyku moduYaklaşık 13 W
Gürültü seviyesiÇalışma sırasında60 dB (A) veya daha az
Standby49 dB (A) veya daha az
Boyutlar1202 (G) x 962 (D) x 549 (Y) mm
Ağırlık110 kg
Kurulum ortamıÇalışma sırasında**Sıcaklık 20 ila 32°C, 35 ila 80% bağıl nem (yoğunlașmayan)
ÇalışmıyorSıcaklık 5 ila 40°C, 35 ila 20% ila 80 bağıl nem (yoğunlașmayan)
AksesuarlarGüç kablosu, yapışkan kağıtlar, RIP yazılımı (Roland VersaWorks Dual), kullanım klavuzu, vs.

* 50%, Sıcaklık: 25°C, Nem: 50%

** Kurulum ortamı